Projektant / projektantka dopravních staveb - 6 týdnů dovolené Pardubice

Aktualizováno:

9. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Projektant Pardubice

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání dopravního směru
praxe v oboru výhodou
autorizace výhodou
znalost softwaru CAD CIVIL 3D nebo FERROVIA výhodou

Náplň práce

- zpracování projektové dokumentace - zhruba z 80%
- projektuje dopravní kolejové nebo nekolejové stavby v CAD SW
- na své projekty a stavby jezdí osobně dohlížet
- se subdodavateli a investory projednává dokumentaci
- nebudeš na to sám, zaučení je zaručeno, každý nováček má svého mentora

Nabízíme

- perfektní dostupnost a moderní kanceláře
- nadstandardní firemní kulturu a zázemí společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- flexibilní pracovní dobu
- 6 týdnů dovolené
- mobilní telefon s datovým tarifem i k soukromému využití
- širokou nabídku benefitů (roční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, firemní půjčky, stravenky, možnost služebního auta, využívání sportovního centra za zvýhodněných podmínek pro celou rodinu, nadstandardní zdravotní péče)

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853